Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Kateřina Petko
Head of PR & Internal Communications 
katerina.petko@equabank.cz

6. 10. 2020

Equa bank vylepšuje svou aplikaci: optimalizace pro iPad a nové funkčnosti

Počátkem října aktualizovala Equa bank svou bankovní aplikaci – optimalizovala její zobrazení pro iPady a současně s tím nabídla klientům, kteří obsluhují svůj účet pomocí iPad, i dvě nové funkce. Další novinkou – pro všechna zařízení s iOS i Android - je možnost otvírat v prostředí aplikace dodatečné účty.

Equa bank přichází s dalšími novinkami ve své bankovní aplikaci. První je určena klientům, kteří obsluhují své finance prostřednictvím iPadů. Došlo k optimalizaci zobrazení bankovní aplikace pro tato zařízení. Vedle toho mohou majitelé iPadů využít při obsluze svých financí i dvě další vylepšení. O jaké novinky se jedná?

  • Díky funkci „Multi-Window“ mohou mít klienti na iPadu otevřou současně bankovní aplikaci a ve druhém okně například fakturu, kterou chtějí hradit, e-shop, kde nakupují, či e-mail s platebními instrukcemi.
  • Další novinkou je funkce „Drag & Drop“, která umožňuje nahrát do bankovní aplikace dokument pouhým přetažením z druhého okna. Lze tak snadno nahrát dokument či načíst platbu pouhým přetažením faktury s QR kódem.
 

Pro všechna zařízení s operačními systémy iOS a Android je určena další novinka, s níž Equa bank přichází. Jde o možnost otevření dodatečného účtu přímo z bankovní aplikace. Klient si tak může nyní otevřít k běžnému účtu další depozitní účet, který ještě nemá – například spořicí účet nebo běžné účty v cizích měnách.

„Více než polovina našich aktivních klientů řeší své finance prostřednictvím aplikace. Proto neustále vylepšujeme jak naši aplikaci pro mobilní telefony, tak pro tablety. Aktuální novinky pro majitele iPadů dělají z naší aplikace ještě jednodušší a komfortnější cestu, jak ovládat své finance,“ řekl Jaroslav Antoš, Head of Liability Products, Equa bank.

 

Obr.: Obrazovka s aplikací Equa bank na iPadu s novými funkcemi