Běžný účet s výběry
doma i světě zdarma

Účet zcela zdarma a bez podmínek

Založit účet online
 • Krásných 0 Kč – přesně tolik u nás stojí bankovní účet

  Za běžné služby nic neplatíte. Proč byste také měli. Schválně se podívejte na náš sazebník. V Equa bank nemusíte platit poplatky za otevření ani za vedení účtu. 
  K běžnému účtu v korunách si můžete zdarma otevřít také účet v EUR a USD.
 • Výběry doma i ve světě zdarma

  Vybírejte zdarma téměř z 5 000 bankomatů jakékoliv banky v ČR stejně jako z kteréhokoliv bankomatu v zahraničí. Mapu bankomatů najdete zde.
 • Platby mobilním telefonem - Apple Pay

  Již nemusíte hledat platební kartu nebo hotovost. Přidejte si svoji kartu v Apple Wallet a plaťe pomocí Apple Pay jednoduše pouhým přiložením svého mobilního telefonu k platebnímu terminálu.
  ​​​​​​​Je to rychlé, pohodlné, zdarma a přitom bezpečné. 
 • Platby mobilním telefonem - Google Pay

  Již nemusíte hledat platební kartu nebo hotovost. S aplikací Google Pay zaplatíte jednoduše pouhým přiložením svého mobilního telefonu k platebnímu terminálu. ​​​​​​​Je to rychlé, pohodlné, zdarma a přitom bezpečné. 
 • Finanční rezerva - kontokorent 

  Finanční rezerva 5 000 - 100 000 Kč s jedním z nejnižších úroků na trhu. Zdarma je změna limitu, poskytnutí, vedení i ukončení kontokorentu. Pokud kontokorent nevyužíváte, nic neplatíte.
 • Přechod z původní banky bez starostí

  Zařídíme bezpečný převod vašich peněz, nastavení trvalých příkazů, svolení k inkasu a také uzavření starého účtu. Do své staré banky vůbec nemusíte chodit.
 • Založení účtu z pohodlí domova

  Za pár minut máte naklikáno, podepsáno a účet je připraven k vašim službám. Smlouvu pořád můžete podepsat i u kurýra, který vám ji přiveze, kam budete chtít. Nebo se zastavte u nás na pobočce.

Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

Údaje použijeme pouze k Vašemu oslovení.
Memorandum pro zpracování osobních údajů.

Máte nějaké dotazy?

Volejte Klientské centrum
​​​​​​​Po–Ne, 8:00–19:00 

222 010 222