Účet zdarma a bez podmínek

S výběry zdarma ze všech bankomatů doma i ve světě

Založit účet online
 • Krásných 0 Kč – přesně tolik u nás stojí bankovní účet

  Za běžné služby nic neplatíte. Proč byste také měli. Schválně se podívejte na náš sazebník. V Equa bank nemusíte platit poplatky za otevření ani za vedení účtu. 
  K běžnému účtu v korunách si můžete zdarma otevřít také účet v EUR a USD.

  Máte už občanský průkaz, ale ještě vám nebylo 18 let? Založte si svůj první běžný účet již dnes.

 • Výběry doma i ve světě zdarma

  Vybírejte zdarma téměř z 5 000 bankomatů jakékoliv banky v ČR stejně jako z kteréhokoliv bankomatu v zahraničí. Mapu bankomatů najdete zde.
 • Bezkontaktní karta zdarma

  K účtu automaticky získáváte bezkontaktní a multiměnovou platební kartu Mastercard. Vybrat si můžete mezi standardní a zlatou.

  S naší kartou platíte rychle a pohodlně. Pokud máte otevřené cizoměnové účty v EUR a USD, oceníte kartu při cestování v zahraničí. Eura i dolary čerpáte při výběrech a platbách kartou automaticky z běžného účtu v měně dané země - nepřevádí se směnným kurzem, což vám ušetří peníze. Stačí si jednoduše přidat vaše účty v EUR a USD ke kartě v internetovém bankovnictví.

 • Založení účtu z pohodlí domova

  Za pár minut máte naklikáno, podepsáno a účet je připraven k vašim službám. Smlouvu pořád můžete podepsat i u kurýra, který vám ji přiveze, kam budete chtít. Nebo se zastavte u nás na pobočce.
 • Mobilní aplikace - banka vždy po ruce

  S naší mobilní aplikací Equa bank na pár kliknutí zařídíte vše potřebné - založení účtu od A do Z, všechny běžné transkace, ale třeba i pojištění. A mnohem víc.

  • NOVINKA Příchozí i odchozí okamžité platby zdarma, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stáhněte si naši aplikaci na mobilním telefonu iOS nebo Android.
 • Platby mobilním telefonem

  Nově můžete za nákupy platit bezkontaktně i prostřednictvím svého mobilního telefonu pomocí Google Pay nebo Apple Pay nebo si vybírat hotovost v ATM.
 • Přechod z původní banky – zdarma a bez starostí

  Postaráme se o změnu vaší banky. Do původní banky tak vůbec nemusíte chodit.

  Zařídíme bezpečný převod vašich peněz, nastavení trvalých příkazů, svolení k inkasu a také uzavření starého účtu. Přečtěte si více o snadné změně banky.

Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

Údaje použijeme pouze k Vašemu oslovení.
Memorandum pro zpracování osobních údajů.

Máte nějaké dotazy?

Volejte Klientské centrum
​​​​​​​Po–Ne, 8:00–19:00 

222 010 222