Press contact
Tereza Kaiseršotová
PR Manager
tereza.kaisersotova@rb.cz

11. 4. 2022

Equa bank obnovila spořicí účet Extra s novým extra úročením 4 % p.a.

Spořicí účet Extra od Equa bank zvyšuje od 7. dubna bonusový úrok na 3,9 % p.a. Extra úrok bude připisován měsíčně, klient tak spolu se základní sazbou 0,1 % může získat úrok 4 % p.a. na částku až do 3 milionů korun, pokud v daném měsíci z daného spořicího účtu neproběhne odchozí platba. 

Spořicí účet Extra od Equa bank je veden v korunách a klient k němu musí mít založený běžný účet. Lze jej založit jednoduše online prostřednictvím internetového bankovnictví nebo na pobočce banky.  Založení a vedení účtu je zdarma, bez poplatků jsou také odchozí platby na účty v rámci Equa bank. Novou výši bonusového úročení 3,9 % p.a. získají jak stávající, tak nově příchozí klienti.

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI).