Investiční novinky

12. 10. 2020

Výnosnosti fondů v čase

Podzimní období předznamenává blížící se konec roku. Roku, který bude patřit mezi velmi unikátní z pohledu toho, co se na finančních trzích odehrálo.

1. 4. 2019

Investujte ještě výhodněji

Efektivní zhodnocování úspor našich klientů. To je jeden z cílů Equa bank, která od dubna rozšiřuje nabídku výhod pro investující klienty.
24. 1. 2019

Rozšiřujeme obchodní dny drobných investic

Těší nás pokračující zájem o službu drobného investování. Rozhodli jsme se proto, že rozšíříme dny, ve kterých dochází k nákupu drobných investic. 

22. 8. 2018

Představujeme BNPP Asset Management

Další investiční společnost, se kterou jsme také navázali spolupráci, je BNP Paribas Asset Management, která je dceřinou společností BNP Paribas, S. A. a zaměřuje se na správu majetku. V současnosti spravuje majetek čítající asi 580 mld. EUR a nabízí ucelenou řadu investičních řešení pro individuální, korporátní a institucionální klienty v 75 zemích.
22. 8. 2018

Představujeme Fidelity International

Investiční společnost Fidelity International, se kterou spolupracujeme, vznikla v roce 1969 jako mezinárodní pobočka společnosti Fidelity Investments založené v Bostonu v roce 1946. V roce 1980 se Fidelity International osamostatnila a stala se nezávislou na mateřské organizaci. Dnes ji vlastní převážně management a členové původní zakládající rodiny.
22. 8. 2018

Představujeme NN Investment Partners

Mezinárodní společnost NN Investment Partners, se kterou spolupracujeme, má sídlo v nizozemském Haagu a působí na 15 zahraničních trzích napříč Evropou, Spojenými státy, Latinskou Amerikou, Asií a Blízkým východem. Společnost NN Investment Partners je součástí koncernu NN Group N. V., veřejně obchodované společnosti (skupina NN), a zaměstnává přes 1 200 osob.