Investiční novinky

22. 8. 2018

Představujeme NN Investment Partners

Mezinárodní společnost NN Investment Partners, se kterou spolupracujeme, má sídlo v nizozemském Haagu a působí na 15 zahraničních trzích napříč Evropou, Spojenými státy, Latinskou Amerikou, Asií a Blízkým východem. Společnost NN Investment Partners je součástí koncernu NN Group N. V., veřejně obchodované společnosti (skupina NN), a zaměstnává přes 1 200 osob.

Přes 20 let na českém trhu
V České republice působí NN Investment Partners již od roku 1997. Společně s NN Životní pojišťovnou a penzijní společností tak reprezentují skupinu NN na českém trhu a nabízí širokou škálu produktů v rámci životního pojištění, penzijního připojištění a investic ve formě podílových fondů

NN Investment Partners nabízí přes 40 zahraničních podílových fondů, z toho 19 zajištěných proti měnovému riziku v CZK. Společnost se dlouhodobě řadí mezi 5 největších správců aktiv v České republice (z hlediska objemu spravovaných aktiv). 

Skupina NN 
Skupina NN působí ve více než 18 zemích po celém světě se silným zastoupením v Evropě a Japonsku. 

S přibližně 12 000 zaměstnanci nabízí komplexní škálu pojistných a investičních služeb, i bankovních produktů. Mezi více než 15 milionů zákazníků se řadí jednotlivci, malé a střední podniky i velké korporace a institucionální investoři po celém světě. 

Skupina NN navazuje na 170letou tradici v oboru finančních služeb a její název je odkazem na pojišťovnu Nationale-Nederlanden, pod jejíž vlajkou NN působila i v České republice.

Produktové zaměření korunových fondů: smíšené fondy, střední a východní Evropa, dividendové strategie.