​​​​​​​Investujte při platbě kartou
a získejte bonus 500 Kč

Chci začít s drobným investováním
 • Co jsou to drobné investice?

  • Drobné investice představují revoluci ve způsobu investování. Při každé platbě kartou - v obchodě i online - si můžete odkládat malé částky od 10 Kč do 50 Kč a ty jsou pak při dosažení minimální částky 100 Kč převedeny do vámi předem vybraného fondu.
 • Plaťte kartou a vytvořte si finanční rezervu

  Je to moderní, efektivní a snadné. V dnešním světě je zcela běžné, že platíme v obchodech platební kartou. Představte si, že byste si po každé platbě kartou odložili ještě třeba 10 Kč do své kasičky. A to, co si za měsíc v kasičce nastřádáte, poté přinesete do banky a zainvestujete. Stejně fungují drobné investice.


  Díky tomu, že investujete drobné částky, tak se pro vás celý proces vytváření finanční rezervy stane téměř automatickou záležitostí a možná budete sami překvapeni, kolik si dokážete za měsíc odložit stranou. Tyto peníze pak můžete nechat zhodnocovat ve vybraném fondu, a třeba si díky nim i splníte další sen.

 • Jak získám bonus 500 Kč?

  Stačí, když zainvestujete do vámi vybraného fondu prvních 1000 Kč do 31. 10. 2019 a my vám na váš bankovní účet připíšeme 500 Kč. Podmínky k akci najdete zde.

 • Časté dotazy

  Co je převod investic?

  Převod investic znamená snadné převedení vašich investic z jiné banky k nám. Pokud jste investovali u svého distributora do fondu, který máme v nabídce, je možné tuto investici převést k nám. Převodem investice získáte větší kontrolu nad svými investovanými finančními prostředky.

  Jak ovlivní převod časový test?

  Převod nemá vliv na počítání doby držení investice pro účely plnění časového testu. Doporučujeme ale pečlivě uchovávat záznamy o nákupu fondů od vašeho stávajícího distributora.

  Dá se investice převést i v případě, že nenajdete svůj fond v naší nabídce?

  I s touto situací si umíme poradit. Máme dostatečně širokou nabídku fondů, proto je pravděpodobné, že pro vás najdeme podobný produkt, který odpovídá vašim potřebám. V takovém případě stačí odprodat váš stávající fond a investiční bankéř vám pomůže s nákupem nového fondu. 

  Mohu si k vám převést investice online?

  Věříme, že v případě převodu investic je individuální přístup základem spokojenosti. Naši investiční bankéři na pobočkách vám poskytnou všechny potřebné informace a pomohou vám s výběrem fondu podle vašich požadavků. 

Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

Údaje použijeme pouze k Vašemu oslovení.
Memorandum pro zpracování osobních údajů.

Máte nějaké dotazy?

Volejte Klientské centrum
Po–Ne, 8:00–19:00