• 0 Kč - tolik u nás stojí běžný účet

  Za běžné služby nic neplatíte. Proč byste také měli.


  U nás neplatíte poplatky za otevření ani za vedení účtu.  K běžnému účtu v korunách si můžete zdarma otevřít také účet v EUR a USD. Standardní převody v ČR a v celé eurozóně jsou také bez poplatku. Přesvědčte se v našem Sazebníku.

 • AKCE pojištění výdajů zdarma do konce roku

  Nyní vám ke všem běžným účtům založeným od 30. 4. do 30. 7. 2020 nabízíme i Komplexní pojištění výdajů, které budete mít zdarma až do 31. 12. 2020, pokud zaplatíte 3x kartou do konce měsíce následujícího po měsíci, ve kterém byla uzavřena smlouva.


  Pojištění výdajů vám bude krýt záda v případě ztráty zaměstnání nebo pracovní neschopnosti. Podmínky akce najde zdeO konci platnosti pojištění výdajů zdarma vás budemevčas e-mailem informovat.

  Pojišťovna vám bude, za splnění podmínek stanovených v pojistné smlouvě, vyplácet 4 000 Kč měsíčně. Při otevření účtu online stačí zvolit možnost „Pojištění výdajů zdarma“ a při splnění podmínek ho získáte zdarma až do konce roku. Po uplynutí této doby lze toto pojištění jednoduše zrušit, případně ho i nadále využívat, s měsíčním poplatkem dle Sazebníku.

  Pro stávající klienty, kteří mají sjednaný Základní nebo Komplexní balíček pojištění výdajů připravujeme akci od 1. 6. 2020 do 31. 3. 2021, kdy zaplatí za pojištění měsíčně pouze 99 Kč.

 • Založení účtu online a pohodlně

  Za pár minut máte naklikáno, podepsáno a účet je připraven k vašim službám.


  Samozřejmě smlouvu pořád můžete podepsat i u kurýra, který vám ji přiveze, kam budete chtít. Nebo se zastavte u nás na pobočce. Rádi vás uvidíme.

 • Mobilní aplikace - banka vždy po ruce

  S naší mobilní aplikací Equa bank si na pár kliknutí zařídíte vše potřebné - od založení účtu, přes zadání platby, SEPA platby, nastavení limitů na kartě, změnu PIN kódu, blokaci karty nebo si v ní dokonce můžete sjednat i Pojištění na cestu.

  Stáhněte si naši aplikaci na mobilním telefonu iOS nebo Android.

 • Internetové bankovnictví

  Internetové bankovnictví máte samozřejmě k běžnému účtu zdarma. Sami si tak z pohodlí domova nastavíte většinu bankovních služeb.

   Například:

   • Příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy a nastavení SIPO máte zdarma
   • Nastavení limitů na kartě je také zdarma
   • V internetovém bankovnictví si můžete zakládat i další účty a úvěry
  • Převeďte si účet zdarma k nám

   Postaráme se o změnu vaší banky. Do původní banky tak vůbec nemusíte chodit.

   Zařídíme bezpečný převod vašich peněz, nastavení trvalých příkazů, svolení k inkasu a také uzavření starého účtu. Přečtěte si více o snadné změně banky.

  • Zdarma výběry ze všech bankomatů doma i ve světě

   Když potřebujete hotovost, jednoduše si peníze zdarma vyberete z nejbližšího bankomatu. Dokonce i kdekoliv ve světě.

  • Platby mobilem s Apple Pay a Google Pay

   Nově můžete za nákupy platit bezkontaktně i prostřednictvím svého mobilního telefonu pomocí Google Pay nebo Apple Pay nebo si vybírat hotovost v ATM.